Przejdź do strony głównej
Przejdź do strony głównej

 
2019-07-21  
LHS (i nie tylko) w mediach
Brak informacji.
Aktualności z szerokiego toru
2019-07-06 • Nowe zdjęcia LHS
Zapraszam do obejrzenia ponad 100 zdjęć wykonanych na LHS na początku czerwca przez Jarosława Stypę. Zdjęcia pochodzą z Zamojszczyzny, Roztocza i Hrubieszowa oraz okolic. Dodatkowo, pojawiła się aktualizacja wybranych słupków kilometrowych na ISK.
2019-05-18 • Nowe zdjęcia LHS
Zapraszam do obejrzenia kilkunastu zdjęć wykonanych na LHS na przełomie kwietnia i maja przez Jarosława Stypę oraz Tomasza Ciemnoczułowskiego. Znajdują się tam m.in. fotografie z wizyty lokomotywy 2TE116 na stacji Hrubieszów LHS oraz zmian zachodzących na st. Sędziszów LHS.
Więcej w dziale "nowe zdjęcia".
2018-12-28 • Nowe zdjęcia
Zapraszam do obejrzenia kilkunastu zdjęć wykonanych na LHS w ostatnich miesiącach, w tym zdjęć świeżo odnowionego wiaduktu w Staszowie nadesłanych przez Damiana Pietrasa.
Więcej w dziale "nowe zdjęcia".
2018-12-01 • Nowy film pod tytułem "20 lat na żelaznym szlaku LHS"

Kończąc tegoroczne obchody dwudziestej rocznicy uruchomienia w sieci Internet serwisu poświęconego najdłuższej w Polsce szerokotorowej linii kolejowej, opublikowałem dziś film, który powstawał przez ostatnie pół roku. Nie jest to typowa składanka obrazków z pociągami, lecz tym razem głównymi aktorami stały się osoby z różnych stron Polski (i nie tylko), które dzięki obecności LHS.pl w sieci miały okazję się poznać i wspólnie realizować pasję związaną z kolejnictwem. O ich przygodach, a także o tym, jak część z nich pasję zamieniło na pracę na kolei opowiada ten film. Zapraszam do obejrzenia.


/Akt. 2019-01-25 10:38:03/
© LHS.pl 1998-2019
 
NINIEJSZY SERWIS INTERNETOWY MA CHARAKTER INFORMACYJNY I NIE JEST ZWIĄZANY Z ŻADNYM PODMIOTEM ZARZĄDZAJĄCYM I/LUB ŚWIADCZĄCYM PRZEWOZY PO LINII KOLEJOWEJ NR 65 (LHS).
NIE GROMADZIMY DANYCH NA TWÓJ TEMAT - SERWIS NIE KORZYSTA Z MECHANIZMU tzw. CIASTECZEK (COOKIES). Broadworks Engine v. 1.05